WAR THUNDER – Darmowa gra online

Jeżeli jesteś fanem podniebnych walk w otoczce II Wojny Światowej, to bez wątpienia gra War Thunder jest dla Ciebie. Potężny, wręcz epicki świat, wspaniale odwzorowane maszyny oraz walczące ze sobą nacje. To wszystko tylko w tej darmowej grze do pobrania.

War Thunder to typowa wojenna gra, w której stajesz za sterami jednej z maszyn biorących udział w II Wojnie Światowej. Pilotując swój samolot bierzesz udział w starciach z innymi graczami, którzy mogą reprezentować takie nacje jak Niemcy, Japonia lub Rosja. Ciekawostką w tej grze jest to, że jest ona niezwykle realistyczna. Tutaj wszędzie może czaić się przeciwnik, bez względu na to czy latasz nisko czy wysoko. Polegaj na sobie i swoich radarach, współpracuj z innymi graczami i dąż do zwycięstwa.

Gra oferuje bardzo wiele możliwości rozgrywki. Wchodząc w bitwę wybierasz albo samodzielne działania, albo też starasz się grać w grupie. Wszystko zależy od Twojej decyzji. Losy grupy także są od niej zależne. Jest to doskonała gra dla ludzi, którzy szukają czegoś znacznie więcej niż tylko typowej rozrywki.