BIG FARM – Darmowa gra online

Pomimo tego, że na rynku gier przeglądarkowych mnóstwo jest tytułów, które oferują graczom zabawę w symulator farmy, to jednak Big Farm jest grą pod każdym względem wyjątkową. Oferuje olbrzymie możliwości rozgrywki, a dodatkowo posiada szereg stawianych farmerowi zadań.

To co przede wszystkim wyróżnia Big Farm na tle swoich konkurentów, to bardzo ciekawy system wyzwań i zadań. Rozgrywka nie ogranicza się tylko do sadzenia roślin, uprawy owoców bądź warzyw czy też hodowli zwierząt.

Każdego dnia konieczne jest wykonywanie odpowiednich zabiegów, aby w jak największym stopniu zminimalizować możliwość wystąpienia utraty plonów. Oczywiście trzeba mieć również świadomość tego, że w Big Farm nie mamy wpływu na wszystko co wydarzy się na terenie farmy. Wraz z jej rozwojem musisz zadbać o inwestycje, odpowiednie zatrudnienie pracowników i przede wszystkim o organizację pracy na farmie.

Big Farm jako jedna z niewielu gier na rynku wymaga pełnego zaangażowania ze strony ekonomicznej oraz odpowiedniego zarządzania. Bardzo istotne jest podejmowanie trafnych decyzji, ponieważ te nieodpowiednie mogą skończyć się ekonomiczną katastrofą farmy. Doskonała pozycja dla graczy, którzy lubią gry ekonomiczne.