S.K.I.L.L.: Special Force 2 – Darmowa gra online

S.K.I.L.L.: Special Force 2 to gra wojenna w konwencji FPP, za której opracowanie odpowiada studio Dragonfly, a wydało ją bardzo renomowane studio Gameforge AG, które ma na swoim koncie wydanie takich sławnych gier jak OGame czy też Bitefight.  

Gra jest zupełnie darmowa, bowiem oparta jest na na modelu biznesowym free-to-play. Gra to drużynowy FPS, który jest przeznaczony dla maksymalnie 16-stu graczy. S.K.I.L.L.: Special Force 2 posiada wiele trybów gry, które umożliwiają graczom przeniesie się w świat toczących się wojen i odnoszenie zwycięstw nad przeciwnikami. Gracze mają możliwość także gry przeciwko sobie. Tworzy się wówczas dwie drużyny, które ze sobą rywalizują.

Gra jest bardzo realistyczna, odwzorowane w niej jest współczesne uzbrojenie, które posiadają armie na całym świecie. Znaleźć w niej można strzelby, rozmaite karabiny oraz karabiny wyborowe. Bardzo dużym atutem jest to, że wyposażenie postaci nie jest przypisane na stałe, w związku z tym gracz może sam wybrać uzbrojenie wybranej przez siebie postaci. Gra oferuje także możliwość zamontowania rozmaitych dodatków takich jak tłumiki czy dodatkowe celowniki.

Cała gra pracuje na bardzo dobrym silniku, a mianowicie na trzeciej generacji Unreal Engine. Dobra grafika pozwoliła na w miarę dokładne i realistyczne odwzorowanie terenu, na którym rozgrywane są poszczególne misje. Tereny pochodzą z różnych regionów świata podobnie jak wyposażenie, które posiadają postacie w grze.

Zagraj w wyżej wymieniona grę już dziś i przekonaj się, że jej wysokie oceny w sieci nie są przypadkiem.