TERRA MILITARIS – Darmowa gra online

Na rynku gier niewiele jest gier historycznych, które oferują oprócz wirtualnej rozgrywki, również historyczne motywy, które dodają grze strategicznej pewnego rodzaju smaczku. Jedną z takich gier jest jednak Terra Militaris, która oferuje zarówno podłoże strategiczne, jak również elementy ekonomii i przede wszystkim skutecznego wykorzystania nauki w celu osiągnięcia panowania w świecie gry.

Terra Militaris, to jedna z niewielu gier strategicznych, w której bardzo istotne są elementy charakterystyczne dla danej rasy. Wybierając pomiędzy Chińczykami, Rzymianami, Persami oraz Egipcjanami musimy mieć na uwadze to, że każda rasa ma swoje plusy oraz minusy oraz to, że każda rasa ma swoje gorsze i słabsze strony. Rozwój cywilizacji, odpowiednie zarządzanie wojskiem i jednocześnie rozbudowana ekonomia i dyplomacja, to kluczowe elementy gry. W Terra Militaris, niczym w cywilizacji musimy doprowadzić swoją rasę do potęgi i do panowania nad światem gry. Tym bardziej gra jest nie tylko bardzo ciekawa, ale również niezwykle trudna.

Terra Militaris to jedna z najbardziej rozbudowanych gier strategicznych. Oferuje nie tylko potężne możliwości związane ze strategią, ale również bardzo rozbudowane możliwości dyplomacji, badań bądź rozwoju cywilizacyjnego. Gra idealna dla każdego fana strategii i historii. Polecamy.