SUPER SOLIDER – Darmowa gra online

SuperSoldier to jedna z pierwszych gier, w których możliwe jest wcielenie się w żołnierza, zdobywanie doświadczenia oraz konkurowanie z innymi graczami poprzez przeglądarkę. Gra ta powstała z myślą o tych, którzy kochają ordery wpięte w marynarkę munduru.

Gra oferuje szerokie spektrum rozgrywki i jako doskonała gra przygodowa wymaga od gracza nie tylko sprawności i taktyki lub podejmowania decyzji, ale przede wszystkim wymaga logicznego myślenia. Właśnie dlatego SuperSoldier jest grą tak ciekawą. Gracz wciela się typowego rekruta, który stara się wywalczyć sobie jak najwięcej orderów. Sama gra bardzo dobrze przedstawia trudny, żołnierski fach, wszystkie zadania związane są bardzo ściśle z życiem żołnierza. Tym samym konieczne jest nauczenie się zarówno strzelania jak również musztry. Co ciekawe, w grze istnieje również moduł samoszkolenia się, który możliwy jest po zarobieniu odpowiedniej ilości pieniędzy na służbie.

SuperSoldier to bardzo ciekawa i wciągająca gra przeglądarkowa, nie tylko dla graczy, którzy lubią gry wojskowe. Gra oferuje bardzo wiele, szczególnie z przygodowego punktu widzenia. Posiada w sobie również elementy gry RPG.