ALLODS ONLINE – Darmowa gra online

Chyba każdy stary wyjadacz gier RPG pamięta jeszcze Rage of Mages. Jest to wspaniała seria, której początek sięga połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Wówczas pierwsza część tej gry zapoczątkowała nową erę w komputerowych grach RPG. Dzisiaj ta gra wraca, pod postacią Allods Online, czyli doskonałej gry MMORPG osadzonej w świecie Sarnaut.

Allods Online jest w pełni darmowym MMORPG, który osadzony został w kosmosie a dokładniej właśnie w świecie Sarnaut. To co wyróżnia Allods od innych, darmowych produkcji MMORPG to przede wszystkim bardzo bogata fabuła, która jednocześnie odbija się chociażby na różnorodności ras, postaci oraz tajemnic krainy, którą gracz będzie przebywać wykonując po drodze wiele zadań.

W Allods postawiono bardzo wiele na rozwój postaci, przez co możliwe jest zarówno rozwijanie postaci poprzez wykonywanie zadań i expienie jak również poprzez zdobywanie magicznych przedmiotów oraz ich ulepszanie. Ciekawostką są również bardzo potężne bitwy, które spokojnie można zaliczyć wręcz do bitew epickich.

Allods Online to z całą pewnością gra godna polecenia. Posiada bardzo ciekawy świat i rozbudowaną fabułę. Gracz ma dużą dowolność podczas gry, co również jest niezwykle istotne. Tym bardziej, że sama gra oferuje wiele przygód, które warto przeżyć grając z przyjaciółmi. Polecamy!